در آکادمی موسیقی هنر فارابی خرید پیانو آکوستیک نیز امکان دارد. آکادمی این امکان را برای هنرجویان خود فراهم کرده تا با خیالی راحت و آسوده بهترین پیانو را با قیمتی مناسب برای خود خریداری کنند. اساتید و افراد حرفه‌ای در این فضا حضور دارند که می‌توانند به شما در خرید پیانو مشاوره دهند. در ادامه به برخی از ویژگی‌های یک پیانو آکوستیک خوب می‌پردازیم.
ویدئو های هنرفارابی

پیانو آکوستیک

کنسرت های عمومی و بین المللی

پیانو آکوستیک

کنسرت های هنرجویی

در ادامه خواهیم خواند:

قیمت پیانتو آکوستیک ارزان

قیمت پیانو آکوستیک ارزان ترین

در آکادمی موسیقی هنر فارابی پیانوهای آکوستیک در حد نو به فروش می‌رسد. این امکان خرید پیانو آکوستیک برای راحتی و اطمینان خاطر هنرجویان این آکادمی است تا خریدی امن و سریع داشته باشند.

انواع این پیانوهای آکوستیک، کره‌ای، ژاپنی و آلمانی هستند. قیمت این پیانوها نیز از ۹۸ میلیون تومان شروع می‌شود.

انواع پیانو آکوستیک آکبندی که در بازار فعلی ایران موجودند عمدتا در این کشورها تولید میشوند:

۱) پیانوهایی که در کشورهای آسیای شرقی تولید میشوند و عمدتا محصول چین تایوان یا مالزی میباشند

۲) پیانوهایی که در کشورهای شرق آسیا و تحت لیسانس یک شرکت ژاپنی یا کره جنوبی تولید میشوند

۳) پیانوهایی که در کشور چین وتحت لیسانس یک شرکت معتیر اروپایی تولید میشوند

۴) پیانوهای اصل کره ای

۵) پیانوهای اصل ژاپنی

۶) پیانوهایی که درشرق اروپا(عمدتا جمهوری چک)تولید میشوند

۷) پیانوهایی که در یکی از شرکت های معتبر اروپای غربی (عمدتا آلمان) تولید میشوند

 

انواع پیانو آکوستیک

در تولید پیانو به همان اندازه که جنبه صنعتی ساخت اهمیت دارد، جنبه هنری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
در نظر بگیرید که کشور ما ساز سنتی ساز “تار” را بهتر از هر کشور دیگری میسازد.

چرا؟به این خاطر که ما هنر ساخت این ساز را در دهه های متوالی به دست آوردیم و صنعت هنری سینه به سینه از نسلی به نسل دیگر انتقال یافته است.

حال در مورد ساخت ساز پیانو نیز شرایط به همین ترتیب است.
در واقع عمده ترین تفاوت کیفیت ساخت پیانو در کشورهای مختلف پس از استفاده از مواد اولیه مرغوب
این است که کشورهایی که پیشینه ای در ساخت سنتی پیانو دارند
از هنر استادکارانی بهره می برند که ساخت پیانو در نهاد و میراث ارزشمند آنهاست.
این افراد بیشتر در اروپا  و عمدتا در آلمان  مشغول به فعالیت هستند.بزرگترین سرمایه هر شرکت هنری کارکنان آن هستند
و به این دلیل است که هنر را افراد هستند که خلق می کنند و به هیچ عنوان مانند تکنولوژی  قابل انتقال نیست.

امروزه کشور چین بزرگترین تولید کننده پیانو در جهان می باشد و قریب به نیمی از تولید پیانو جهان را به دست گرفته است.
در نظر داشته باشید که جمعیت کشور چین حدود ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون نفر است
و به همین دلیل عمده خریداران این پیانوها مردم همین کشور می باشند
اما با این حال به دلیل قیمت مناسب این پیانوها توانسته اند بخش زیادی از بازار را  خصوصا در کشورهای در حال توسعه  تصاحب کنند.

پیانو آکوستیک گرند

Horizontal Piano، پیانو گرند یا پیانو افقی یک نوع از پیانوهای آکوستیک هستند. این نوع پیانو از گران‌ترین، بزرگ‌ترین و حرفه‌ای‌ترین پیانو آکوستیک است.

استفاده از این پیانو نیازمند فضایی بزرگ به عنوان محل قرارگیری آن است. همچنین، قیمت بالای این پیانو باعث شده که بیشتر مورد استفاده افراد مرفه و نوازندگان حرفه‌ای پیانو قرار بگیرد.

پیانو آکوستیک دیواری

پیانو دیواری یا پیانو عمودی نوع دیگری از پیانوهای آکوستیک است. در این پیانو رشته‌ها به طور عمودی قرار گرفته‌اند. به نسبت پیانو گرند، خرید پیانو آکوستیک هم از نظر قیمت و هم اندازه، انتخاب بهتری است.

زیرا هم قیمت مناسب‌تری دارند و هم اندازه کوچک‌تری دارند و در هر فضایی جا می‌گیرند.

پیانو آکوستیک دیجیتال

پیانوهای دیجیتال از نظر اندازه نسبت به پیانوهای گرند و دیواری بسیار کوچک‌تر هستند. این پیانو قابل حمل بوده و وزن سبکی هم دارند.

از نظر صدا نیز باکیفیت هستند ولی صدایی واقعی را از خود تولید نمی‌کنند. زیرا صدای شنیده شده یک سمپل کامپیوتری است.

قیمت پیانو آکوستیک کینگزبرگ

پیانوهای آکوستیک کینگزبرگ یکی دیگر از برندهای خوب پیانو هستند که در آکادمی هنر فارابی به فروش می‌رسند.

رنج قیمتی این پیانوهای آکوستیک از ۹۸ میلیون تومان شروع شده و در مدل‌های بالاتر، قیمت بالاتری هم پیدا می‌کنند.

راهنمای خرید پیانو دست دوم

ترجیحاً همراه با یک متخصص به خرید پیانویی دست دوم بروید. حتماً با پیانو بنوازید تا از نرمی، کوک بودن و کیفیت صدای آن مطمئن شوید.

پیانو کارکرده‌ای که انتخاب می‌کنید نباید جا به جایی زیادی داشته باشد؛ زیرا در هر جا ب جایی ممکن است ضربه خورده باشد. پیانویی که می‌خرید بهتر است کمتر از ده سال از سال ساختش گذشته باشد.

همچنین، داشتن خدمات پس از فروش می‌تواند یک نکته مثبت در خریداری یک پیانو کارکرده باشد.

نکاتی که قبل از خرید پیانو دست دوم باید بدانید

کیفیت صدا، برند، سال ساخت، تاچ کلاویه‌ها و خدمات پس از فروش از نکاتی است که باید قبل از خریداری پیانو کارکرده به آنها توجه کنید.

با یک سرچ ساده در گوگل، سال ساخت پیانو و برند آن مشخص می‌شود. بهتر است پیانو کمتر از ده سال از سال ساختش گذشته باشد. اگر پشت پیانو بنشینید و کمی با آن بنوازید، متوجه کیفیت صدا و تاچ کلاویه‌های آن نیز می‌شوید.

با در نظر گرفتن این نکات می‌توانید یک پیانو کارکرده خوب خریداری کنید.

پیانو دست دوم در حد نو از کجا بخریم؟

در بهترین شرایط توصیه می‌شود که خرید پیانو کارکرده و دست دوم را فراموش کنید؛ زیرا ساز آکبند کیفیت صدا و امکانات بهتری دارد.

ولی اگر در هر شرایطی مجبور به خرید پیانویی دست دوم شده‌اید، آکادمی هنر فارابی برای هنرجویان خود پیانوهایی با کیفیت و دست دوم را به فروش می‌رساند. شما هم می‌توانید زیر نظر اساتید و متخصصین یک پیانو خوب دست دوم را تهیه کنید.

خرید پیانو آکوستیک دست دوم

پیانوهای آکوستیک دست دوم را با هر روشی می‌توانید تهیه کنید ولی قبل از خرید باید از کیفیت آنها مطمئن شوید. در آکادمی هنر فارابی این امکان برای هنرجویان وجود دارد که زیر نظر اساتید آموزشگاه ساز دست دوم خود را تهیه کنند.

قبل از خرید می‌توانید ساز را بررسی کرده و کمی هم با آن بنوازید تا از کیفیت آن مطمئن شوید. پیانوهای آکوستیک دست دومی که در این آکادمی به فروش می‌رسند، در حد نو هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند.

قیمت پیانو آکوستیک یاماها U3

قیمت پیانوهای آکوستیک یاماها ژاپنی، همان‌طور که گفته شد از ۹۸ میلیون تومان شروع می‌شود. این پیانوها کاملاً اصل بوده و به صورت کارکرده در حد نو در آکادمی موسیقی هنر فارابی به فروش می‌رسند.

قبل از خرید پیانو آکوستیک می‌توانید پشت پیانو مورد نظر خود بنشینید و کمی با آن بنوازید. در این شرایط از کیفیت صدا و نرمی کلاویه‌های پیانو هم مطمئن خواهید شد.

قیمت پیانو آکوستیک دیواری دست دوم

پیانوهای آکوستیک دیواری به دلیل قیمت مناسب و فضای کمی که می‌گیرند، بسیار پرطرف‌دار هستند. معمولاً تمامی افرادی که به دنبال یادگیری پیانو هستند، خرید پیانو آکوستیک دیواری را ترجیح می‌دهند.

زیرا این مدل پیانو تمامی نیازهای شما را از یک پیانو برآورده می‌کند. همچنین، فضای کمی در خانه می‌گیرد و وزن نسبتاً کمتری دارند. قیمت این نوع پیانو بسته به برند آن و میزان کارکرد یا آکبند بودن آن متغیر است.

در آکادمی موسیقی هنر فارابی می‌توانید انواع پیانوهای آکوستیک دیواری را ببینید و با توجه به بودجه خود یک مدل را انتخاب کنید.

قیمت پیانو دست دوم ارزان

قیمت پیانو دست دوم ارزان و کارکرده به دلیل به صرفه بودن، یک انتخاب خوب برای داشتن یک ساز جدید است، اما مطمئن بودن از انتخاب مناسب و مدلی که بر اساس ویژگی ها و موارد دیگر انتخاب می کنید احتمال دارد کمی سخت به نظر برسد. بهتر است که پیانو های دست دوم توسط نوازندگان حرفه ای یا تکنسین های آموزش دیده بررسی شوند. همچنین مشاوره با فرد متخصص در رابطه با اینکه چه پیانویی بر اساس نیاز و کاربرد شما مناسب است، می تواند یک خرید مطمئن را تضمین کند. شاید مهم ترین مزیتی که نوازنده را به چنین تصمیمی ترغیب می کند قیمت پیانو دست دوم ارزان باشد.

قیمت پیانو پتروف دست دوم

آنتونین پتروف اولین پیانوی ساخت خود را در سال ۱۸۶۴ میلادی تولید کرد و به این ترتیب پایه و اساس تولید ساز های با کیفیت برند PETROF را بنا نهاد. در طی چند سال، آنتونین پتروف یک کارگاه کوچک را به یک کارخانه موفق ساخت ساز تبدیل کرد، کارخانه ای که امروز در شهر Hradec Králové در اروپا و قلب جمهوری چک قرار دارد. بنابر این اگر به دنبال خرید پیانو دست دوم هستید قطعا قیمت پیانو دست دوم پتروف برای شما مهم خواهد بود، چرا که یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب همین پیانو پتروف است.

پتروف در عصر حاضر یکی از بزرگ ترین و مهم ترین تولید کنندگان پیانوی آکوستیک در اروپا و جهان است. جالب است بدانید ۸۰٪ از عملیات فرایند تولید پیانو های برند پتروف به صورت دستی انجام می شود. این شرکت در ۵ قاره جهان تجارت می کند و محصولاتش را به بیش از ۶۵ کشور در دنیا صادر می کند. شرکت معتبر پتروف مدت هاست که در ساخت ساز های پیانو خود از روش های سنتی استفاده می کند، ساخت دقیق و متریال با کیفیت بالا، این اطمینان را می دهند که تمام پیانو های ساخت این برند از استاندارد فوق العاده ای برخوردار باشند.

این استاندارد بالا را در عملکرد هر پیانوی پتروف می توان مشاهده کرد، که بسیار دقیق، متعادل و پاسخگو در تمام مدل هایش است. بنابراین با توجه به قیمت پیانو دست دوم پتروف، می توانید با خیالی آسوده پیانویی دست دوم اما با کیفیت خرید کنید.

عواملی در قیمت پیانو دست دوم ارزان دخیل هستند، مواردی چون:

* برند پیانو : مانند هر محصول دیگری، برند و شرکت سازنده پیانو حائز اهمیت است و در قیمت پیانو دست دوم تاثیر گذار است. در پیانو هم همین موضوع صدق می کند، زیرا مارک و بند تجاری پیانو اعتبار اصلی آن ساز پیانو به حساب می آید. کیفیت یک پیانو در ساخت و عملکرد بر اساس برند های مختلف، از جمله موارد بسیار مهم در قیمت و کیفیت پیانو می باشند.

* شرایط ساز و سن پیانو نیز همواره جز موارد مهمی است که در قیمت پیانو دست دوم تاثیر گذار است.

* سایز پیانو : اندازه و سایز پیانو یکی از عوامل تعیین کننده و مهم در قیمت پیانو دست دوم می باشد. پیانو های با سایز بزرگ تر، پروسه تولید و ساخت سخت تری دارند. این پیانو ها نیاز به مواد اولیه و بخش های بیشتری دارند، و حتی گاهی مواد اولیه متفاوتی نسبت به پیانو های کوچک تر در ساخت و تولید این مدل ها استفاده می شود. بنابر این قیمت پیانو دست دوم بزرگ تر از قیمت پیانو دست دوم کوچک تر است.

* مواد اولیه و قطعات به کار رفته در ساخت پیانو : می توان گفت که هر پیانوی آکوستیک همراه با ترکیبی از چوب های نرم، فلزات، سخت، نمد ها و سایر مواد فابریک ساخته و تولید می شود. پس بر اساس مواد به کار رفته در تولید و ساخت پیانو قیمت آن هم متفاوت خواهد بود.

عوامل موثر بر قیمت پیانو دست دوم دیجیتال

* کیفیت صدا و تن پیانو

* کیفیت کلاویه های پیانو

* اکشن کلاویه با وزنی مناسب.

* همر اکشن

* پدال های پیانو

* لوازم جانبی همراه با پیانو دیجیتال

درست است که قیمت پیانو دست دوم مناسب تر است و خرید آن به صرفه تر به نظر می رسد، اما باید توجه داشت که در هنگام خرید پیانو دست دوم دچار اشتباه نشد، چرا که این اشتباه باعث هدر رفت هزینه خواهد شد. بنابراین به نکاتی باید در هنگام خرید پیانو دیجیتال توجه کرد:

اولین برداشت و حس شما هنگام خرید پیانو دست دوم بسیار حائز اهمیت است و این موضوع حتما در رابطه با کیفیت کلاویه های پیانو می باشد. به پوشش های کلاویه که ممکن است رنگ و رو رفته یا کثیف باشند توجه کنید، این موضوع یک راهنمای خوب برای آگاهی از نحوه نگهداری و سن پیانو می باشد. آیا در پیانو، کلاویه های شکسته یا تراشیده شده مشاهده می کنید؟ زمانی که پیانو دست دوم را می نوازید چه احساسی دارید؟ آیا کلاویه های پیانو به آسانی فشار داده شده و سریع به حالت اول بر می گردند؟ کلاویه های پیانویی که بعد از فشار دادن به حالت اول بر نمی گردند ممکن است مسدود شده باشند و یا این که بخش هایی از اکشن آن شکسته شده باشند.

راهنمای خرید پیانو آکوستیک

برای خرید یک پیانو آکوستیک خوب باید برخی نکات را در نظر بگیرید. در ادامه به این نکات می‌پردازیم تا در هنگام خرید به آنها دقت کنید.

کیفیت پیانوهای آکوستیک

بیشتر پیانو سازهای مطرح اروپایی به جهت هدف گذاری آن دسته مشتریانی که از بودجه کافی برای خرید پیانو اروپایی برخوردار نیستند
در کشور چین مبادرت به تولید پیانو و اعطاء لیسانس وگارانتی به این دسته سازها نموده اند.

دقت نمایید چنانچه کنترل کیفی این پیانوها در اروپا انجام شده باشد بسیار حایز اهمیت است
زیرا در شرکتهای معتبر به وسیله روباتهای پیشرفته به اندازه چندین ماه نواختن به کلاویه ها ضربه وارد میشود
وپیانو در معرض تنشهای دمایی، رطوبتی و لرزشی قرار میگیرد تا چنانچه مشکلی داشته باشد نمایان شود.
بدین ترتیب این دسته پیانوها مناسبترین انتخاب برای کسانی هستند که قدرت خرید پیانوهای اصل اروپایی را ندارند.

عالی ترین پیانوها در کشورهای اروپایی و شمال قاره امریکا تولید می شدند.
اما در واقع پیانو متعلق به کشورهای اروپای غربی و شاخص ترین آنها آلمان می باشد.
استفاده از متریال عالی، تکنولوژی فوق مدرن و استادکارهای زبردست باعث شده که بهترین پیانوهای دنیا در این کشور تولید شوند.
پیانوهای آلمان در بزرگترین سالن های اجرا و به وسیله شاخص ترین پیانیست های دنیا نواخته می شوند.
شاید شما در بعضی اجراها پیانوهای ساخت ژاپن را هم ببینید.

اما این تنها جنبه تجاری داشته و حتما با پرداخت هزینه از طرف شرکت ژاپنی صورت گرفته.
مطمئن باشید آن پیانیست در منزل خود پیانویی آلمانی دارد.
هرچند پیانوهای آلمانی گرانتر از سایر پیانوهای ساخت کشورهای دیگر میباشد، اما باید اذعان کنیم چنانچه توان خرید یک پیانوی آلمانی را دارید، درنگ نکنید.
به سبب کیفیت عالی متریال، عمر متوسط یک پیانوی آلمانی حدود یک قرن می باشد و بدانید که شما بهترین سرمایه گذاری را انجام داده اید.
علاوه بر اینکه به منزل خود شکوه و زیبایی یک پیانوی عالی را بخشیده اید و از نواختن با یکی از بهترین پیانوهای دنیا لذت برده اید، به مرور زمان و افزایش تورم ممکن است بهره مالی هم ببرید که این جنبه مثبت فقط در سازهایی با برند مطرح و درجه یک وجود دارد.

کیفیت صدا پیانو

پیانوهای آکوستیک صداهای متفاوتی دارند. برخی صدایی شفاف و برخی دیگ صدایی آرام و ملایمی دارند.

برای تشخیص این موضوع، اگر توانایی نواختن پیانو را دارید؛ بهتر است پشت پیانو بنشینید و کمی با آن بنوازید.

 

این طور می‌توانید نوع صدای آن را متوجه شوید. اگر هم که توانایی نواختن پیانو را هنوز ندارید، می‌توانید از یک نوازنده که در فروشگاه حضور دارد، بخواهید که کمی برای شما بنوازد.

با این تست، تفاوت نوع صدای چند پیانو آکوستیک را متوجه می‌شوید و با توجه به علاقه‌تان، یکی را انتخاب می‌کنید.

کلاویه‌های پیانو

قبل از خرید پیانو آکوستیک تمامی کلاویه‌های پیانو را به خوبی بررسی کرده و از نبود هرگونه شکستگی، ترک و خمیدگی مطمئن شوید. بودن ترک روی کلاویه پیانو با گذشت زمان سبب شکستن و آسیب دیدن پیانو می‌شود.

همچنین، خمیدگی و مشکلات دیگر در کلاویه‌ها، در هنگام نواختن پیانو آزار دهنده خواهند بود. در نهایت، دقت داشته باشید که کلاویه‌های پیانو در برابر فشار دست شما در هنگام نواختن مقاوم باشد.

فضا برای قرارگیری پیانو

همان‌طور که در بالاتر به معرفی انواع پیانو آکوستیک پرداختیم، میدانید که پیانو آکوستیک گرند به فضای بزرگی نیازمند است. پس اگر به دنبال یک پیانو کم جا هستید، باید به دنبال یک پیانو آکوستیک دیواری بگردید.

پیانوهای آکوستیک دیواری کیفیت صدای خوبی دارند و برای فضاهای آپارتمانی انتخابی مناسب هستند. ولی پیانوهای گرند بیشتر در فضاهای بزرگ مثل استیج کنسرت و خانه‌های ویلایی استفاده می‌شوند.

خدمات پس از فروش

تمامی پیانوهای آکوستیک از حداقل ۵ سال ضمانت پس از فروش یا گارانتی برخوردار هستند. پس در خرید پیانو آکوستیک دقت کنید و از فروشگاه‌ها و مراکز معتبری خرید کنید تا پیانو شما گارانتی مورد نظر را داشته باشد.

برند پیانو

برخی برندهای پیانو مانند یاماها، استاین‌وی و پسران، کاوایی و غیره، از برندهای بسیار معروف پیانو هستند. تمامی نوازندگان پیانو با دیدن این نام‌ها بر روی پیانو مورد نظر سریعاً به کیفیت صدا و خوب بودن آن پی می‌برند.

آموزشگاه موسیقی

پیانوسازهای چینی اغلب با کپی برداری ناشیانه از برندهای مطرح اروپایی مبادرت به تولید پیانوهایی با کیفیت نازل نموده اند
و با نامگذاری هایی که مرتبط با موسیقی قرن هجده و نوزده اروپایی می باشند
برندهایی را روانه بازار کرده اند که به هیچ وجه حداقل استانداردهای لازم را دارا نمی باشند.
مواد اولیه غیر کیفی و ارزانقیمت و همچنین تکنولوژی ساخت غیر حرفه ای و سطح پایین سبب میشود
که خصوصیاتی چون صدای ناهنجار،تاچ غیر استاندارد،حجم صدای بسیار ضعیف نسبت به ابعاد (ارتفاع یا طول پیانو)،
دوام بسیار کم و کوک رها کردن غیر منطقی راهنماهای شناخت این پیانوها باشند.

پیانوسازهای چینی ادعا دارند که بعضی قطعات پیانوهای آنها از قبیل اکشن،سر چکش ها و یا صفحه صدا و سیم ها از مارک های معروف اروپایی می باشند.
باید توجه داشته باشید که این قطعات نیز مانند همه تولیدات دیگر دارای درجا بندی هستند
و در اکثر موارد قطعاتی که در پیانوهای چینی استفاده می شوند از رده های پایین تولیدات این مارک ها می باشند.
هرچند که در اکثر موارد این مارک ها نیز تنها یکی لیبل هستند
و اصلا واقعی نیستند.به همین دلیل است که قیمت این پیانوها پایین می باشد چرا که اگر از قطعات اوریجینال درجه ۱ در ساخت آنها استفاده شود
مطمئنا قیمت آنها بسیار بیشتر خواهد شد.
برای مثال قیمت یک اکشن “رنر” حتی از کل قیمتی که برای خرید یک پیانو چینی هزینه میشود بیشتر است!

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران

چند دههای است که کشور کره جنوبی نیز از جمله پیانو سازهای دنیا قرار گرفته
و با معرفی چند برند توانسته قسمتی از بازار پیانوی جهانی را به دست آورد.
کیفیت پیانوهای کره ای بهتر از پیانوهای چینی است (در صورتی که اصل کره ای باشند).
مدتی است پیانوسازهای کره ای مبادرت به خرید برندهای خوش نام پیانوهای اروپای غربی نموده اند.
ولی در نظر داشته باشید که در هر صورت به هیچ عنوان تنها با برچسب نام یک شرکت معتبر، کیفیت پیانوهای آنها همانند پیانوهای اروپایی نخواهد بود.

ژاپن قدیمی ترین پیانو ساز آسیایی می باشد و چندین کمپانی ژاپنی از اوایل قرن بیستم مبادرت به تولید پیانوهای آکوستیک نموده اند.
بلوغ ساخت پیانوهای آکوستیک ژاپنی از جنگ جهانی دوم تا دهه هفتم-هشتم قرن بیستم بوده است.
بعد از آن به علت تولید انبوه پیانو در خط تولید ماشینی کارخانه های ژاپنی و استقاده از متریال سنتتیک از قبیل ABS
در بعضی از قطعات اکشن پیانو، کیفیت پیانوهای ژاپنی به صورت قابل توجهی افت نمود.
ژاپنی ها هم بیشتر از آنکه تولید پیانو برای آنها جنبه حیثیتی و فرهنگی داشته باشد، جنبه تجاری دارد.
سالهاست که ژاپن در کشورهای اندونزی و چین پیانوهایی با مارک خود تولید می کند که از کیفیت پائینی برخوردارند.
اما در هر حال از پیانوهایی که بدون لیسانس در چین تولید می شوند کیفیت قابل قبول تری دارند.

 

خرید پیانو آکوستیک در تهران

آموزشگاه موسیقی هنر فارابی با داشتن سال ها تجربه در رابطه با آموزش موسیقی به صورت حرفه ای و کشف استعداد در زمینه های مختلف موسیقی اعم از خوانندگی ، آهنگسازی و نوازندگی آماده ارائه خدمات آموزشی به هنرجویان عزیز می باشد. علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایند : ۰۲۱۲۲۹۲۰۸۸۸ ۰۲۱۲۲۹۲۰۸۸۹ ۰۹۳۳۵۶۰۶۰۶۶ برای اطلاع از سایر خدمات آموزشی و ارتباط با ما به آدرس اینترنتی www.honarefarabi.com مراجعه فرمایید. همچنین برای دریافت خدمات حضوری می توانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید آدرس: میرداماد،میدان محسنی، خیابان شاه نظری، پلاک ۳۱ (۲۰۰متر پایینتر از میدان محسنی بین کوچه نازآفرین و ابن سینا) طبقه سوم

کلام پایانی
خرید پیانو آکوستیک بهتر است همراه با یک فرد متخصص انجام شود. اگر به تازگی یادگیری پیانو را آغاز کرده‌اید، آکادمی هنر فارابی می‌تواند شما را در خرید یک پیانو آکوستیک خوب راهنمایی کند.

در این آکادمی اساتید پیانو به شما کمک می‌کنند تا پیانو مورد نظر خود را با قیمتی مناسب تهیه کنید.

سوالات متداول خرید پیانو آکوستیک

پیانوهای آکوستیک دست دوم را با هر روشی می‌توانید تهیه کنید ولی قبل از خرید باید از کیفیت آنها مطمئن شوید. در آکادمی هنر فارابی این امکان برای هنرجویان وجود دارد که زیر نظر اساتید آموزشگاه ساز دست دوم خود را تهیه کنند.

قبل از خرید می‌توانید ساز را بررسی کرده و کمی هم با آن بنوازید تا از کیفیت آن مطمئن شوید. پیانوهای آکوستیک دست دومی که در این آکادمی به فروش می‌رسند، در حد نو هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند.

توجه به مشخصه هایی مانند کیفیت پیانو – کیفیت صدای پیانو- کلاویه های پیانو

تمامی پیانوهای آکوستیک از حداقل ۵ سال ضمانت پس از فروش یا گارانتی برخوردار هستند. پس در خرید پیانو آکوستیک دقت کنید و از فروشگاه‌ها و مراکز معتبری خرید کنید تا پیانو شما گارانتی مورد نظر را داشته باشد.

6 دیدگاه. ثبت دیدگاه

استودیو ضبط صدا
15 آبان 1399 10:25 ب.ظ

هزینه رپورتاژ آگهی توی سایت شما چنده؟

با سلام . جهت دریافت مشاوره با شماره ۰۹۳۳۵۶۰۶۰۶۶ تماس حاصل فرمایید .

من از طریق سایتتون با شما آشنا شدم و از شما پیانو خریداری کردم و از کیفیت محصولتون بسیار راضی هستم

با سلام ممنون از نظر شما

یکی از دوستانم از شما پیانو مارک یاماها تهیه کرده بود و از کیفیت محصولات شما راضی بود خواستم بدونم قیمت پیانوهای آکوستیک شما به چه صورته؟

سلام ممنون از شما برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۳۳۵۶۰۶۰۶۶ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *